Menu
  • Zadzwoń +48 505 292 213

  • Trans ID 223129

  • Napisz sobsen@wp.pl

Nasza misja

Misja.

Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym możliwym poziomie, dobrze dopasowanych do potrzeb klienta. Wyznacznikiem spełniania wymagań kontrahenta jest jego zadowolenie, a naszym mottem przewodnim, wspomniane wcześniej tworzenie długoletnich związków z naszymi partnerami. Chcemy tworzyć sprawnie działający zespół świadczący usługi o bardzo wysokiej jakości i dawać naszym klinetom poczucie całkowitej kontroli i opieki nad powierzonym ładunkiem

 

Czas.

Wiemy, jak ważny w logistyce jest czas. Dlatego właśnie dzięki naszej firmie znacznie mogą Państwo skrócić odstępy czasowe między zleceniami a dostawą towaru. Świadomość ta pozwala nam także dotrzymywać terminowości dostaw, a zarazem elastyczności w działaniu i dyspozycyjności.

 

Nasze zadanie – bezpieczeństwo usługi.

Za cel każdego zlecenia stawiamy sobie przewiezienie dowolnej ilości towaru, w dowolne miejsce, najbardziej efektywnie, bezproblemowo oraz w założonych kosztach a przede wszystkim pewnie i bezpiecznie. Dlatego gwarantujemy wysoki profesjonalizm poparty wszystkimi wymaganymi zleceniami oraz ubezpieczeniem OC przewoźnika krajowe na kwotę 150.000 USD oraz międzynarodowe 150.000 USD

 

Motto.

Szybko, solidnie, z oddaniem- tak krótko można opisać nasze podejście do każdego zlecenia. W zależności od jego specyfiki, każdy odbiorca towaru, czyli klient kontrahenta, jest dla nas także naszym klientem i najważniejszym cenzorem naszej usługi, zarówno w dowozie jak i sferze usługowej u odbiorcy. Także z tym oto hasłem ruszamy do każdego Państwa zlecenia.

Kim jesteśmy?

Firma SOBSEN działa aktywnie na rynku transportowo-logistycznym od 2000 roku. W tym czasie stale poszerzała zakres swojej działalności, rozwijała i pogłębiała oferowany serwis. Nasi pracownicy zdobywali w tym czasie niezbędne doświadczenie i umiejętności, i udanie reprezentującymi otwartość na potrzeby klienta i politykę naszej firmy. Proces ten stale się odbywa, bo SOBSEN stawia na ciągłe podnoszenie naszych umiejętności i możliwości.