Menu
  • Zadzwoń +48 505 292 213

  • Trans ID 223129

  • Napisz sobsen@wp.pl

Nasi Partnerzy

Przez wszystkie lata nawiązaliśmy kontakt i współprace z wieloma klientami. Historia naszego partnerstwa rozpoczęła się od firmy Polskiej Grupy Farmaceutycznej kiedy sam szef, który jako jedyny kierował relacjami biznesowymi z tym klientem. Po czasie dobra współpraca zaowocowała dołożeniem kolejnych samochodów, z czym wiązały się dodatkowe etaty i „nasza” delegacja w PGF się powiększyła.

Współpracę podjęliśmy z firmą Berendsen Textile Service – nasze profesjonalne podejście do klienta, a zarazem umiejętne dobranie floty pod tego klienta, dało efekt profesjonalnej usługi przewozu połączonej z obsługą i serwisem odzieży i mat wejściowych u odbiorców firmy Berendsen Textile Service, która trwa do dziś.

Kamieniem milowym w rozwoju firmy Sobsen w branży usług transportowo-logistycznych było rozpoczęcie kooperacji z firma Pharmalink – operatorem logistycznym, świadczącym usługi dla branży farmaceutycznej w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, obsługi magazynowej oraz dystrybucji leków. Współpraca z tym kontrahentem jest dla nas wyznacznikiem jakości świadczonych naszych usług i doboru specjalistycznej floty, nawet dla wymagających klientów.

Od przeszło pięciu lat SOBSEN czynnie funkcjonuje na rynku drobnicowych przewozów międzynarodowych . Dzień w dzień podejmujemy ładunków dla wielu firm działających w branży,  aktywnie działając na platformie trans.eu. Również nawiązaliśmy stała współpracę z firmami takimi jak: Szkic Express, Wotaro i Batman-Trans, aby usprawnić przejazdy naszej floty po europejskich szlakach.

Jesteśmy gotowi podjąć każdą współpracę, dostosowując flotę i kadrę pod konkretne zapotrzebowanie klienta. Nasze doświadczenie, wiedza i elastyczność w branży pozwala stawiać czoła najcięższym wyzwaniom – są one dla nas motywacją.  Przy współpracy długoterminowej jesteśmy gotowi dobrać auto pod indywidualne potrzeby klienta i współczesnego transportu.